Sobota 23. 7. od 14 do 17 hodin.
Kde? V domě U Beránka v Českých Budějovicích

Jak postavit ostrovní dům, bez přípojky vody, elektřiny a plynu, když nechcete pec, protože byste se v moderním nízkoenergetickém resp. aktivním domě zaživa upekli, nechcete v domě dýchat splodiny z plynu a přírodu máte rádi, ale nemusí Vám lézt až do domu?

První reportáž z dosud nikde nepublikovaných fotografií a povídání, které Vám ušetří spoustu starostí, nervů a statisíce až miliony korun. Dozvíte se nejdůležitější úskalí o volbě pozemku pro Váš dům, jak připravit projekt a podrobnosti z realizace stavby.

V ostrovním domě spousta věcí funguje jinak, ani Google Vám mnohdy nepomůže a když už ano, tak po několka hodinách hledání a týdnech experimentování. My neměli jinou možnost, ale Vy už můžete čerpat z našich zkušeností. Rádi se s Vámi podělíme o naše zkušenosti a pomůžeme Vám získat více soběstačnosti.

Vstupné 300 Kč, děti zdarma - program pro děti zajištěn

Stavba ostrovního domu

Attachments:
Download this file (Nase-FVE-schema_v3.pdf)Schema FVE[Schema zapojení ostrovního domu (off-grid)]Filip Novotny1370 kB

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.