Po nezapomenutelné srpnové akci se slaměnými balíky (DĚKUJEME všem zúčastněným za balíky pod střechou, kopec srandy a půlnoční švestkové knedlíky) přichází  nová jarní vlna stavební aktivity v Hodonicích.

 

O prodlouženém víkendu 20. - 22. března budeme vkládat připravené slaměné balíky do stěnové konstrukce a začneme připravovat hlínu na omítání. Zájemce o aktivní odpočinek s přírodními materiály nejen že zaměstnáme, ale také nakrmíme a uložíme.  Vítány jsou též profese kuchařů, hlídačů dětí a odhaněčů koz.  Hudba, oheň, krásné ženy budiž večeru vyhrazeny.  Karimatku, spacák, teplé prádlo a hudební nástroje s sebou. Zájemci, nenechte se odradit a hlašte se :)

Naviděnou se těší Dita  a Komár.

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.