...není samozřejmé, že stavba probíhá tak, jak by si člověk představoval...

Stavební povolení jsme opravdu získali. Základní kameny do základů jsme opravdu nasbírali. Dokonce i pár kamenů z původních staveb a několik polodrahokamů jsme slavnostně do základů vložili. Děkujeme všem zúčastněným za pomoc.

Základové patky provedla firma v druhé polovině června.

Kamarádi tesaři, jejich pomocníci a přidružení hosté začali své dílo v červenci.

Bylo pilně veselo. Večerní koupání, povídání a hraní u ohně. Děkujeme všem za velké nasazení.

Dva týdny nato mohli nastoupit klempíři a pokrývači. Nyní se stavba nachází ve stadiu stodoly pro uskladnění slámy.

Akce BALÍKOVÁNÍ SLÁMY může proběhnout každým okamžikem, od prvního týdne v srpnu zhruba do půli měsíce. Termín je plovoucí, závisí především na počasí, ale také na termínech zemědělců a na jejich strojích. V plovoucí den "D", kdy proběhne balíkování slámy na poli a převoz přibližně tisíce balíků na stavbu, budeme potřebovat každou ruku na jejich skládání. Prosíme ty, kteří by nám s tím chtěli pomoci, aby se nám ozvali a my je mohli aktuálně informovat o další plavbě termínu. Odměna vás nemine! Teplo, Talíř (lokální), Tekutiny a Transport (z ČB do Hodonic) zajistíme. Sranda bude...

Těšíme se na vás!

Dita a Martin Měkotovi a stádo sobů

 

 

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.