Media nechtěně zveřejnila názor veřejnosti na intervence ČNB.

Včera vyšel na serveru penize.cz článek, který publikuje názory odborníků na intervence ČNB. Názory jsou zajímavě seřazeny: Začínají tvrzením, se kterým čtenáři nejvíce nesouzní a na úplně posledním místě je tvrdá kritika. Je vidět, že čtenáře toto téma zajímá, protože zjevně neskončili u prostředního názoru, ale dočetli článek do konce.

Na závěr mají čtenáři možnost vyjádřit se, který názor se jim nejvíce zamlová. Teprve když odhlasujete, jste obeznámen s výsledky hlasování, které jsou neskutečné: Drtivou většinu hlasů, celkem 91,69 % má Pavel Kohout (ekonom Partners), který je autorem zmíněného posledního velice kritického článku.

Závěrem ještě jednu úvahu k zamyšlení: Pokud má ČNB za úkol svým jednáním neustále proti sobě štvát veřejnost, aby bylo snažší přesvědčit občany o nutnosti přijetí Eura, tak svoji práci vůbec nedělají špatně!

článek z penize.cz

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.