Ve středu 21. září proběhne tradiční EKOtrh na Piaristickém náměstí. Pro návštěvníky budou připraveny ochutnávky místních a bio produktů, ukázky řemesel, prezentace příkladů šetrného životního stylu i seznámení s místními farmáři.

 

 

Chtěli bychom na jednom místě představit činnost místních neziskových organizací i různých komunitních spolků, jejichž aktivity podporují místní soběstačnost, šetrný přístup k přírodě, minimalizaci odpadů apod. V rámci EKOtrhu bude možné využít poradenství místních ekologických neziskových organizací či státních organizací v oblasti ochrany ŽP. Cílem akce je šířit povědomí o těchto aktivitách, inspirovat a povzbudit další obyvatele k tomuto způsobu smýšlení. Již dnes je v Českých Budějovicích možné opravit rozbité věci, dát starým předmětům nový lesk, nakupovat kvalitní a zdravé potraviny z místních zdrojů a bez nadbytečných obalů.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.