Chtěli byste si zkusit sami ušít botky bosochodky? Botka Evka - botkaevka.cz  - (v LETSu jako "eva") nabízí kurzy šití balerínek či celoroček.

Co nás čeká:

Kůže přírodní barvy, připravení střihu na Vaši nohu, dírky na šití – kdy šídlo a kdy kleštičky, barvení kůže – přes 20 barev, které je možno tónovat od světlého po tmavý odstín, jak barvy prolnout, jak dozdobit –  jak použít průrazníky a raznice, šití pevným sedlářským stehem,  lepení plotny,  začištění okrajů.... nafocení botek a velká radost, že jste něco takového dokázali :)

Termíny:

19. - 20. června 2021 v Českých Budějovicích ( v případě zájmu i další termín 26. - 27. června)

17. - 18.7. července 2021 v Komunitním centru Nové Hrady

(vždy od soboty od 9 hod do pozdějšího večera,  v neděli konec v brzkém odpoledni:))


Cena:

2500,- Sobů nebo korun

Sebou: propiska, papíry obyčejné z tiskárny -bílé z obou stran, fén (nemusí mít každý, můžeme si půjčit, někdy ho ani nepoužijeme, ale je třeba botu dosušit před lepením. Doporučené ještě: náplast bez polštářků – poslouží k ochraně prstů při dotahování stehů (fajn je tejp, nenechává olepené ruce)
Nadšení tvořit a trpělivost – slibuji, že to bude zábava, ale i emoční trénink. 

na uvážení - každý něco na společný stůl? 

 

Těší se na Vás Botka Evka

tel 776020003
botkaevka.cz
FB: botka evka

 

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.