Na říjnovém příjemně rozjuchaném setkání se opět po čase objevilo několik dlouholetých členů. Kouzelná krabička praskala ve švech a vylosován byl lísteček s přáním Karla a Elišky z Bylinkových Drahotěšic - tentokrát tedy pojedeme pomáhat sázet levanduli. Kosení sadu v Hodonicích dopadlo dobře (přijelo asi 10 lidí) stejně jako Ekorth. U stánku Buďsobu to totiž opravdu žilo!

Mezi nabídkami zmíněnými na setkání byla asi nejnaléhavější ta s Měkotovic šesti koťaty, naopak velká poptávka je po vejcích. Nově se objevila pestrá nabídka čertvých chilli papriček, kokosek a rukou k práci, po dlouhé době bylo k mání ghí a stálicemi jsou zavařeniny, čerstvá i kvašená zelenina, oblečení, látkové pytlíčky a "přebytečné" věci. Mně osobně nadchlo italské retro pyžamo azurové barvy :)

Na viděnou ve středu 6.listopadu!

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.