Jaké bylo setkání...

První zářijovou středu jsme se jako obvykle sešli v zahradě Cassiopeiy. Tentokrát mezi nás přišli 3 noví lidé! V kruhu povídali Dita s Františkem o proběhlé Pecha Kucha night a o tom, jak všechno bylo nakonec jinak (jak, na to se snad již brzy budete moci podívat zde: http://pechakuchacb.cz/). Také se mluvilo o Ekotrhu, který proběhne v úterý 24.9. na Piaristickém náměstí. Růža nás pozvala na exkurzi do Novohradských hor (pozvánka zde: https://www.budsob.cz/domains/budsob.cz/index.php/pozvanky/943-exkurse-7-9-2019). Losování z kouzelné krabičky vyhrála Dita, která potřebuje pomocníky na kosení hodonického sadu v neděli 15.9. - detaily najdete v článku níže.

...a teď ta výzva: na Ekotrhu má Buďsob opět možnost představit se věřejnosti. Pokud se i vy chcete podílet, což je velmi žádoucí, můžete své výtvory dopravit Monice (Mo) do Cassiopeiy, Vávrovým (Infernits) do Skal u Strakonic nebo mně (Wild Zu) do Rudolfova nebo ČB. My je v úterý ráno dovezeme na trh. Druhá možnost je, že věci na trh v úterý ráno přinesete sami. Ať tak, či tak, každý předmět musí být označený vaším uživatelským jménem a cenou v Sobech. Předloni na Ekotrhu Buďsob byl, loni ne a je skvělé, že se letos našli lidé, kteří mají chuť věnovat svůj čas prezentaci Buďsobu. 

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.