Ve středu 7.srpna jsme se sešli zhruba ve dvaceti lidech. Mezi organizačními informacemi zaznělo, že je možnost zúčastnit se Ekotrhu Rosy, který se bude konat v 2.polovině září na Piaristickém náměstí. Zapomněli jsme zmínit, že se Buďsob (již podruhé!) zúčastní Pecha Kucha Night, tentokrát v Českých Budějovicích. Těšte se ve čtvrtek 29.8.! Více informací zde: http://pechakuchacb.cz/ Co ale řečeno bylo, je poděkování Vávrových za pomoc při stavbě (zatím třetiny) skleníku u nich ve Skalách. Na skleníku se bude pracovat každou neděli, takže kdo jste ochoten pomoci, ozvěte se přímo jim. 3. losování o pomoc při práci (Buďsob sobě) se nekonalo, protože do krabičky nebyl vhozen žádný lísteček.

K nahlédnutí byla příloha Hospodářských novin, ve které je článek o LET systémech. Protože se nám už podařilo získat souhlas s jeho zveřejněním, brzy ho zde najdete naskenovaný.

Co se týče nabídky, byla jako obvykle bohatá: čerstvá zelenina (ano ano, už máme naložíno :), kimči, vajíčka, oblečení, boty, všechno možné z levandule a ze dřeva, borůvky, po kterých se jen zaprášilo, kozí sýry, jogurty a mnoho dalšího.

Na viděnou ve středu 4.září!

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.