Dnešní setkání bylo komornější, než bývá obvyklé, avšak jako vždy milé. Disciplína během uvítacího kruhu byla téměř rakouská :) Moc všem děkuji. Na tomto setkání drtivě převažovala nabídka vajec, což velmi vítáme! Přivítali jsme mezi sebou jednu novou členku a došlo i na slíbené losování z kouzelné krabičky. Ze tří vhozených lístečků byl vybrán ten od Martiny, která potřebuje v Hodonicích zbourat stáj a vykydat po kozách. Předběžně se mluvilo o posledním červnovém víkendu, tj. 29.-30.6., a ochotu pomoct projevilo dost lidí. Kdo se chcete přidat, obraťte se přímo na Martinu. Další losování proběhne na srpnovém setkání.

Na viděnou za měsíc, tedy ve středu 3. července!

Zuzka

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.