Milí sobí přátelé a příznivci.

 

V květnu jsme uskutečnili první "zahradní" táborské setkání. Počasí nám bohužel hodně nepřálo, a tak se uskutečnilo uvnitř :-D No nevadí, i tak to bylo velmi příjemné, uvolněné a přátelské setkání. Sešlo se nás opravdu hodně (asi 11 dospělých a 7 dětí, pokud dobře počítám...). Ač to tak nebylo plánované, bylo to zrovna na den rodin, což je příhodné, protože dětmi se to tu hemžilo. Dokázali jsme si, že i s dětmi se setkání dají dělat, protože se krásně vzájemně zabavily, byť průměrný věk táborských sobích dětiček je 3 roky. Povyměňovali jsme si spoustu informací, zkušeností, názorů,  kontaktů, výrobků a potravin, ochutnali výborné pochutiny jako kozí sýr a tvaroh, dýňový koláč, salát s šiškovým medem a poslední účastníci odcházeli asi kolem půl osmé. Děkujeme za velkou účast a moc příjemnou atmosféru a těšíme se na příště. Místo a termín budou upřesněny :)  Za Tábor Karolína (Karoli)

 

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.