Včerejsí setkání proběhlo jako letos první setkání venku, v rozkvétající přírodní zahradě Cassiopeiy. Sešla se spousta členů od Tábora, Kaplice, Strakonic, z Drahotěšic (kde se skupinka k naší radosti úspěšně rozrůstá!) a samozřejmě z Budějovic. Přišli i noví členové a dokončila se realizace nálepek pro Fér Café a Impalu, podle kterých bezpečně poznáte, že můžete platit Soby.

Mluvilo se o nadcházejících událostech: o Velkém sobím směnu (neboli Open space), který se koná 28.4.ve Slavči a o Sletu LETS, neboli o setkání soběstačných systémů z celé České republiky, které se koná 1.-2.6.v Drahotěšicích.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.