Dovoluji si v zastoupení pozvat P.T. veřejnost na sobí sraz ve Volyni dne 9.1.2019 od šesté večer v Kavárně Na dvorku. Jako téma setkání jsme pro tentokrát vybrali saláty všech druhů i barev. Přijďte se pochlubit i ochutnat. Nashle! 

PS: Setkání bychom chtěli pojmout v duchu minulé sešliny, tak pokud máte nějaký svůj osvědčený salát (zeleninový, ovocný, fazolový, těstovinový, prostě jakýkoliv), tak když to bude ve vašich možnostech, přineste prosím nějaký na ochutnávku a pro inspiraci ostatním. S sebou určitě nezapomeňte vlastní misku a vidličku či lžičku na ochutnávání od ostatních, papír a tužku na případné zapisování receptů.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.