Poslední letošní volyňské setkání BuďSobu bychom chtěli tentokrát trošku tématické a sice "chlebové". Místo i čas jsou tradiční, tentokrát nám to vychází na 12.12. od 18. hodiny v Kavárně Na dvorku ve Volyni.

A jak s tím chlebem? Chléb provází lidstvo již od pradávna, tvoří základ stravy mnoha kultur a v našich zemích se vyvinul do světově originální formy. Ale jako třeba svíčkovou neudělá každá kuchařka stejnou a přesto každá může být výborná, stejně tak i chléb (i ten nejtradičnější žitno-pšeničný kvasový) dělá každý trochu jinak.

Tak tedy, pojďme si ukázat, jaký je ten náš "denní chleba", ale i jiné různé variace. Přineste každý, kdo pečete, takový chléb, který máte rádi, klidně i více druhů. Pokud nejste vyloženě chleboví, přineste jiné druhy pečiva: housky, bagety, rohlíky, večky, ... . Na ochutnávku, pro inspiraci i ke směně.

PS: v příštím roce se ve Volyni sejdeme v lednu, opět druhou středu v měsíci, tamtéž

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.