Hned na začátek musím požádat, aby jste se před čtením přihlásili na webu LETS, aby v článku vše odkazovalo tak, jak má.

Blíží se Vánoce, obecně vzato (a s trochou pesimismu) jsou to svátky obžerství a marnivosti, ale naštěstí v BuďSobu je všechno jinak. Mrkněte na krásný inspirativní článek od Dity https://www.budsob.cz/domains/budsob.cz/index.php/sdileni-vci/vci-vyrobky-2/691-budsobestacne-vanoce :) a hnedka pak na seznam Základní Sobí potřeby (kdo co dělá) od Martiny https://lets.budsob.cz/cs/node/2255 S těmito pomůckami bude pro vás, i případné obdarované, důstojné zvládnutí přetvávajících zvyků opravdovou radostí :)

Máte co nabídnout? Poberte, co vaše náruč unese a nemusí to být nutně jen poživatiny, třeba to, co vám přebývá, jinému může udělat radost. Např. nevyužité nádobí, knihy, orezlé nářadí, plesnivé sýry či archivní víno :)

DŮLEŽITÉ: Projděte si samozřejmě i stávající nabídky https://lets.budsob.cz/cs/offers 
....a hlavně poptávky https://lets.budsob.cz/cs/wants

Kde to směnit? Nejlépe na setkáních lokálních buněk https://lets.budsob.cz/lokání-buňky

Nejblíže hned zítra na volyňském setkání BuďSobu, opět v Kavárně Na dvorku., sejdeme se 14.11.2018 v 18 hodin.

PS: Poslední letošní volyňské setkání v kavárně bude 12.12.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.