Jako již tradičně, zveme všechny spřízněné na volyňské setkání BuďSobu, opět v Kavárně Na dvorku., sejdeme se 10.10.2018 v 18 hodin.

Není v silách každého vypěstovat/vyrobit vše, ale ten umí to a ten zas tohle... Pokud cokoli sháníte, projděte si nabídku na https://lets.budsob.cz/cs/offers a dohodněte se na předání na volyňském setkání, je prakticky nemožné s sebou vše preventivně vozit, tak aby dotyční přijeli připraveni. Totéž samozřejmě platí i obráceně, pokud něco sháníte / potřebujete, zadejte ideálně konkrétní poptávku nebo mrkněte co kdo shání https://lets.budsob.cz/cs/wants , třeba vám to doma zrovna přebývá nebo to umíte :)

Přeprava věcí i lidí mezi Volyní, Budějovicemi, Kaplicí/Hodonicemi nebo Táborem nebývá problém, pořád někdo sobí cestuje mezi, stačí se jen poptat a dohodnout.

A tak se těšíme, jak stoly ve Volyni opět zaplníme nabídkou ke směně a samozřejmě i občerstvením :)

PS: Ostatní letošní volyňská setkání v kavárně proběhnou v těchto termínech: 14.11., 12.12. atd.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.