Ahoj,

Připomínám naší další pravidelnou schůzi tentokrát sejdeme se opět na místě kde jsme byli minule, ve vzdělávacím centru Cassiopea v ČB (Jizerská 281/4, 370 11 České Budějovice) ve středu 1.8.2018 od 18:00.

Centrum Cassiopea najdete v: Českých Budějovicích na sídlišti Vltava v areálu MŠ Jizerská naproti konečné MHD. Můžete jet městskou hromadnou dopravou č. 9, 14, 15 (U Hvízdala), č. 5, 8, 18 (Vltava střed). Od nádraží jedou č. 5, 8, 9, 18. Mapka zde. (Vchod není zepředu ze strany mateřské školky, ale z boku z ulice Jizerská)

Vzhledem k hezké ekozahradě je možné vzít s sebou děti, které mají spoustu možností zábavy.

Můžeme tam být do 20:00 a opět máme možost přinést si tam vlastní produkty ke společnému sdílení i je na místě sníst :) (včetně bábovky, sýrů apod.).

Na programu je:

- přivítání nových členů

- předávání produktů v LETSu

- diskuze na aktuální témata bude-li zájem: moderátoři, aktivizace členů, proběhlé akce, příspevky ...

- předávání členských kartiček (kdo má foto - pro bliží info zda Vaše kartička je již připravena prosím napište uživateli Zu (nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.))

- Diskuze

 

 zdravím, Vilda

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.