Zveme všechny spřízněné na další volyňské setkání BuďSobu, sejdeme se 11.7.2018 (to jest opět druhá středa v měsíci), tradičně v Kavárně Na dvorku.

Není v silách každého vypěstovat/vyrobit vše, ale ten umí to a ten zas tohle... Pokud cokoli sháníte, projděte si nabídku na https://lets.budsob.cz/cs/offers a dohodněte se na předání na volyňském setkání, je prakticky nemožné s sebou vše preventivně vozit, tak aby přijeli připraveni. Totéž samozřejmě platí i obráceně, pokud něco sháníte / potřebujete, zadejte ideálně konkrétní poptávku nebo mrkněte co kdo shání https://lets.budsob.cz/cs/wants , třeba vám to doma zrovna přebývá :) Přeprava věcí i lidí mezi Volyní, Budějovicemi, Kaplicí/Hodonicemi nebo Táborem nebývá problém, pořád někdo sobí cestuje mezi, stačí se jen poptat a dohodnout.

A tak se těšíme, jak stoly ve Volyni opět zaplníme nabídkou ke směně, ale i občerstvením :)

PS: Další nejbližší volyňská setkání v kavárně proběhnou v těchto termínech: 8.8, 12.9., 10.10., atd.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.