Ahoj,

Připomínám naší další pravidelnou schůzi tentokrát máme změnu a zkusíme se sejít na novém místě a vyjímečně i v nový čas (jde o experiment s putovním setkáváním viz zápis), takže se tentokrát místo středy vyjímečně sejdeme v sobotu.

Takže sešli bychom se u Ivy Kočíkové:

Kdy: sobota 2.6.2018 od 15:00

Kde: Věžovatá Pláně (za Velešínem) v domě U Pražanů

Kontakt: 773 212 604, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tentokrát bez mé účasti, organizace setkání se chopí Dita případně s podporou Mo. Minule v centru Cassiopea byla účast velmi pěkná, stůl (stoly) byl obsazený a diskuze obsáhlá. Zkusíme jaký ohlas bude mít putovní setkání a příště se zase rádi vrátíme do centra Cassiopea.

Ohledně možnosti výletu před setkánám Iva píše:

Pro zájemce připravím mapku s cestou na krásné tábořiště (asi odhadem 3-4 km vzdálené) kdo má zájem sraz v 11 u mně, buřty apod. na oheň sebou. Pro malé děti, jestli budou, možno třeba potom dojet autem. Cesta není moc pro kočarky, ale dá se to objet autem aspoň poblíž.
 

Další plán je:

Od 3 brigáda na dřevo, Iva prosí kdo má motorovou pilu a větší sekeru, vezměte s sebou. Od 4 klasický program, večer ohýnek na dvorku, možno i dojít na pivo, hudební nástroje vítány, možno přespat. Občerstvení nějaké přineste

Na programu schůze je:

- přivítání nových členů

- předávání produktů v LETSu

- moderátoři, aktivizace členů

- setkání v Táboře

- předávací truhla - diskuze

- diskuze o modelu dalšího setkávání (zda necháme střídavě v ČB a střídavě putovní, nebo se spíše vrátíme k modelu pravidelného středečního setkávání s občasnými výlety apod.. - hodné bude záležet na sobotní účasti a zájmu o putovní setkání)

- info o proběhlých akcích a událostech

- Diskuze

 zdravím, Vilda

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.