Ahoj,

Připomínám naší další pravidelnou schůzi tentokrát máme změnu a zkusíme se sejít na novém místě ve vzdělávacím centru Cassiopea v ČB (Jizerská 281/4, 370 11 České Budějovice) ve středu 2.5.2018 od 18:00. (kdyby se měl někdo problém dostat dovnitř nebo to najít volejte na 777 612 515)

Centrum Cassiopea najdete v: Českých Budějovicích na sídlišti Vltava v areálu MŠ Jizerská naproti konečné MHD. Můžete jet městskou hromadnou dopravou č. 9, 14, 15 (U Hvízdala), č. 5, 8, 18 (Vltava střed). Od nádraží jedou č. 5, 8, 9, 18. Mapka zde.

Opět i s mou účastí. Minule byla účast slušná, stůl (stoly) byl obsazený a diskuze obsáhlá. Od setkání v centru Cassiopea si slibujeme větší klid a prostor pro pravidelné setkávání, výměnu i diskuzi a zároveň vzhledem k tomu, že se tím trochu vzdalujeme od centra ČB, slibujeme si i lepší možnosti parkování, děkujeme.

Můžeme tam být do 20:00 a opět máme možost přinést si tam vlastní produkty ke společnému sdílení i je na místě sníst :) (včetně bábovky, sýrů apod.), za setkání pošleme centru Cassiopea 200 Sobů.

Na programu je:

- přivítání nových členů

- předávání produktů v LETSu

- OpenSpace jednotlivé výstupy a diskuze (zápis: https://budsob.cz/domains/budsob.cz/index.php/about-group/34-about-group/742-zapis-openspace-21-4-2018)

- předávání členských kartiček (kdo má foto - pro bliží info zda Vaše kartička je již připravena prosím napište uživateli Zu (nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.))

- Diskuze o dalším místě setkání - na právě proběhlém OpenSpace padl nápad střídat setkání v ČB se setkáním u někoho doma (viz zápis) - tzn. probereme kde se sejdeme příště

- info o proběhlých akcích a událostech

- Diskuze

 

zdravím, Vilda