Ahoj,

Připomínám naší další pravidelnou schůzi tentokrát máme změnu a zkusíme se sejít na novém místě v klubu Horká vana (Česká 222/7, České Budějovice) ve středu 4.4.2018 od 18:00.

Opět i s mou účastí. Minule byla účast opět velmi dobrá, stůl (stoly) byl plný, takže to zkusme zopakovat :). Minule jsme měli problém uspořádat společnou debat tak abychom se slyšeli, tak to tentokrát doženeme. Měli bychom se pobavit o OpenSpace, upřesnit  další detaily, o vývoji webu, o novinkách ohledně využití kartiček, letáčcích apod.

Můžeme tam být do 20:00 a máme možost přinést si tam vlastní produkty ke společnému sdílení i je na místě sníst :) (včetně bábovky, sýrů apod.) a posunout stoly abychom vytvořili větší předávací prostor a zároveň mohli vést společnou diskuzi.

Na programu je:

- přivítání nových členů

- předávání produktů v LETSu

- předávání členských kartiček (kdo má foto - pro bliží info zda Vaše kartička je již připravena prosím napište uživateli Zu (nebo na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.))

- Novinky týkající se využití kartiček

- OpenSpace upřesnění a další informace

- Informace a diskuze o webu a jeho dalším vývoji

- ukázka a diskuze o návrhu nových letáčků a nálepek s tématikou BuďSobu

- info o proběhlých akcích a událostech v prosinci (setkání v Kaplici, Volyni)

- Diskuze

 

zdravím, Vilda

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.