Ve středu 7.2., v 17:00 hod ve Fércafé v ČB, hodinu před klasickou Buďsobáckou schůzkou, začne setkání s rakouskými kolegy z výměnného systému Tauschkreis (www.tauschkreis-freiwald.org), který funguje hned u česko-rakouských hranic za Dolním Dvořištěm.
 
Po česko-německém představení našeho systému a vysvětlení možností česko-rakouských výměn (překlad přislíbila naše rakouská členka Martina Pickering) se bude konnat pravidelné setkání Buďsobu obohacené rakouskou návštěvou. Pokud máte čas a chuť, přijďte už na pátou i vy, ať se můžeme s rakouskými sousedy blíže seznámit. Vilda dokázal připravit dvojjazyčnou verzi našeho LETS webu a teď je na nás, kdo budeme chtít s Rakušany obchodovat, abychom si přeložili vlastní nabídky a poptávky. 
 
Naviděnou se těší (nejen) Dita.cz a Dominik.at

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.