Ahoj,

Připomínám naší další pravidelnou schůzi tentokrát, opět v naší partnerské kavárně Fér Café (http://fercafe.net/) (Česká 153/38 České Budějovice) ve středu 7.3.2018 od 18:00.

Opět i s mou účastí. Minule byla účast velmi dobrá, stůl (stoly) byl plný, takže to zkusme zopakovat :). Měli bychom se pobavit o OpenSpace, upřesnit termín a další detaily, o vývoji webu a situaci s ním (máme spostu nápadů kam směřovat vývoj a kde co vylepšit, ale nedostatek vývojových kapacit)

Opět platí, že do 19:00 si bude možné koupit cokoliv z nabídky kavárny (kdo má kartičku i za Soby.). Můžeme tam být do 20:00 a také, že máme možost přinést si tam vlastní produkty ke společnému sdílení i je na místě sníst :) (včetně bábovky, sýrů apod.) a posunout stoly abychom vytvořili větší předávací prostor a zároveň mohli vést společnou diskuzi, to dopilujeme...

Na programu je:

- přivítání nových členů

- předávání produktů v LETSu

- předávání členských kartiček (kdo má foto)

- Informace a diskuze o webu a jeho dalším vývoji

- OpenSpace upřesnění a další informace

- ukázka a diskuze o návrhu nových letáčků a nálepek s tématikou BuďSobu

- info o proběhlých akcích a událostech v prosinci (setkání ve Volyni, semínkování...)

- zopakování informací o rozdělení úloh v BuďSobu (kdo jsou průvodci a co dělají...)

- Diskuze

 h1

h2

h3

h4

h5

zdravím, Vilda

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.