Měsíc uplynul jak voda a už spřádáme plány na blížící se únorové sobí setkání ve Volyni. Ve Volyni se potkáme opět druhou středu v měsíci - 14.2.2018, v Kavárně Na dvorku (v zadní místnosti, projdete okolo baru stále rovně).

Postupně nás přibývá a s dalšími buďsobáky na Volyňsku pomalinku roste i různorodost nabídky věcí, služeb, výrobků i přebytků, ale i poptávka. Mrkněte proto na webu do LETS https://lets.budsob.cz/ co kdo nabízí nebo shání a jakmile najdete, co hledáte nebo naopak můžete nabídnout, domluvte si předání třeba rovnou již na sobím setkání. Někteří to k sobě nemáme na mapě úplně nejblíže a tak jsou pravidelná lokální setkání fajn křižovatkou, kde se v jeden čas sejdou naše cesty.


Ve Volyni se můžete potkat/setkávat např. s těmito buďsobáky:
Mít rád, barboradufkova, Elie, Rejšková, Vinař, Infernits, Pavlína Koubková, František Langmajer, pepakoubek, marvoj, Bernaska, kratinek, ...

Bude určitě fajn, přivezete-li na setkání na sobí stůl s sebou rovnou to, co sami nabízíte (pokud je to proveditelné) nebo třeba nějaké vzorky na ukázku.

Jestliže máte zájem o něco z nabídky buďsobáků z Budějovicka nebo Kaplicka, nabízíme po dohodě služby sobích kurýrů.


Těšíme se na setkání.

PS: Další nejbližší volyňský setkání proběhnou s těchto termínech: 14.2., 14.3., 11.4., 9.5., 13.6., atd.

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.