Ahoj,

Připomínám naší další pravidelnou schůzi tentokrát, opět v naší partnerské kavárně Fér Café (http://fercafe.net/) (Česká 153/38 České Budějovice) ve středu 7.2.2018 od 18:00.

Už se mi podařilo vyřídit neodkladné pracovní záležitosti, takže tentokrát na schůzi (nestane-li se něco nečekaného :)) určitě budu. A prosím o účast, začíná nový rok a je potřeba abychom domluvili docela dost věcí. Namátkou - bude končit volební období mě jako BOSe, blíží se čas výběru dalších příspěvků, blíží se OpenSpace, kde bychom si měli určit jak dále atd.

Opět platí, že do 19:00 si bude možné koupit cokoliv z nabídky kavárny (kdo má kartičku i za Soby.). Můžeme tam být do 20:00 a také, že máme možost přinést si tam vlastní produkty ke společnému sdílení i je na místě sníst :) (včetně bábovky, sýrů apod.) a posunout stoly abychom vytvořili větší předávací prostor a zároveň mohli vést společnou diskuzi, to dopilujeme...

Na programu je:

- přivítání nových členů

- předávání produktů v LETSu

- předávání členských kartiček (kdo má foto)

- Informace o využití příspěvků a organizaci tento rok + diskuze (končí volební období Bose a bude potřeba vybrat nové příspěvky (oboje cca duben))

- OpenSpace (pro revizi a nastavení dalšího směřování, fungování a cílů Sobu) zájem je, teď jde o to se domluvit kolik nás zhruba bude a kdy a kde to uspořádáme (předběžný plán je jeden víkend (ideálně s přespáním) někdy v termínu březen - duben, ale je to k diskuzi :), prostor nám nabídla Iva, nicméně je kapacitně omezen)

- info o proběhlých akcích a událostech v prosinci (setkání ve Volyni, semínkování...)

- Info o plánovaném SletLets (19.5.2018)

- Info o vývoji v Domě U beránka

- Diskuze

 

zdravím, Vilda

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.