Ahoj,

Připomínám naší další pravidelnou schůzi tentokrát, opět v naší partnerské kavárně Fér Café (http://fercafe.net/) (Česká 153/38 České Budějovice) ve středu 3.1.2018 od 18:00.

Děkujeme Lukášovi z Fér Café, že nám to umožnil. Do 19:00 si bude možné koupit cokoliv z nabídky kavárny (kdo má kartičku i za Soby.). Můžeme tam být do 20:00.

Připomínám, že máme možost přinést si tam vlastní produkty ke společnému sdílení i je na místě sníst :) (včetně bábovky, sýrů apod.) a posunout stoly abychom vytvořili větší předávací prostor a zároveň mohli vést společnou diskuzi, to dopilujeme asi na příštím setkání.

Na programu je:

- přivítání nových členů

- předávání produktů v LETSu

- předávání členských kartiček (kdo má foto)

- info o proběhlých akcích a událostech v prosinci (setkání ve Volyni, nabídka bio semínek, Soběstačné Vánoce :))

- Info o vývoji v Domě U beránka

- Uspořádáme příští rok OpenSpace?

Z pracovních důvodu (nestíhám dorazit) mě v organizaci schůze zastoupí Mo.

zdravím, Vilda

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.