místo draní peří... tradiční, možná již desátá(!) sezóna společného rozvažování a balíčkování zeleninových semínek

příležitost se potkat, popovídat a přispět k šíření soběstačných semínek (nejsou to žádní umoření hybridi, takže si z nich můžete vypěstovat vlastní semínka)

Sluníčko už láká na zahrádky, nicméně doporučuji odolat a předčasně neukončit zimní odpočinek. Ideální to čas na přebírání semínek v teple u kamen.

Letos neorganizuji velkolepé hromadné semínkové přástky. S Andělkou nám více svědčí komornější setkání v menším počtu baličů. Semínkování je v plném proudu, stalo se, že setkání iniciují převážně samy pomocnice.

 

Nejbližší možné dny: 

pátek 22. února celý den v Hodonicích

pondělí 25. února od 10 do 16h v ČB

úterý 26. února od 9 do 16h v ČB

 

V Budějovicích na adrese Jižní 74, Nemanice (směr na Prahu), trolejbusem č. 2 a 8 (zast. u Chromých) a busem č. 6 (Kněžské Dvory točna).

Netřeba přijít na celý den, cením si každé hodinky :-)

Chcete-li se přidat, dejte vědět, že se chystáte přijít (Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Taky neváhejte nabídnout dny a časy, které vyhovují vám - domluvíme se. Odhaduji, že pomoc budu potřebovat do 10. března.

Jak můžete také pomoci krom balení semínek: uvařit či napéci, zabavit se s dětmi, postarat se o hudební, rétorický či jiný doprovod apod.

Odměnou za pomoc nabízím semínka, soby a koruny.

Děti vítány!

 

Zdravím a těším se na setkání s vámi.

Martina

tel. 774 678 023 (maily čtu nepravidelně)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.