MAS Sdružení Růže připravuje sérii vzdělávacích seminářů pro drobné pěstitele ovoce, sadaře i domácí zpracovatele s cílem podpořit soběstačnost venkovských regionů v produktech z ovoce a podpořit pěstování tradičních krajových odrůd ovoce.

Attachments:
Download this file (Kurzy-pozvánkaII.pdf)Kurzy-pozvánkaII.pdf[ ]Dita Měkotová250 kB

V sobotu 28.10. 2017 od 15:30 se bude konnat česko-rakouské sousedské setkání, tzv. "Stammtisch" (v překladu něco jako "stůl štamgastů"), ve Věžovaté Pláni, v oblíbené kavárně U Pražanů :) Tématem budou výměnné systémy LETS u nás a  v Rakousku. Na setkání přijedou členové rakouského výměnného obchodu Tauschkreis a myn z  LETSu v rámci iniciativy Buď soběstačný.

Všichni zájemci o neformální setkání jsou zváni, znalost němčiny ani členství v LETSu není podmínkou. V plánu je nejen povídání o výměnných obchodech, ale také malá procházka po pláních a společné pohoštění. Bude se samozřejmě i prakticky vyměňovat, včetně pochutin k pohoštění, pestrost je na nás samotných. Kavárenská paní Iva upeče zajisté nějaký ten stylový Strudel nebo Sacher a my ji v tom můžeme podpořit...

Nabízíme možnost spolujízdy z Hodonic, příp. vyzvednutí u vlaku/busu v Kaplici nádraží. Více informací není, ale pokud by bylo potřeba, ráda je zopakuji na čísle sedumsedumpět jednajednadevět třisedumnula. Dita

Iva: chci doplnit, že v sále pláňské hospody bude tuto sobotu klasická vesnická zábava, pro milovníky dechovky hrají známí "Babouci". Kdyby měl třeba někdo chuť na polku a valčík =D =D =D může pokračovat o dům dál. Přespání na nedodělané, ale zateplené půdě k dispozici, jen bych to potřebovala vědět předem na sedmsedmtři dvěstědvanáct šestsetčtyři. 

 

Podkategorie

Pozvánky