Chcete zažít soběstačné dobrodružství? Vymyslete si třeba, že dovezete kamion šťavnatých, šetrně pěstovaných melounů z Ukrajiny, protože v Čechách takové a tímto způsobem nenapěstujete. Stačí jen zajet někam ke Krymu, ochutnávat až najdete pěstitele, kteří mají ty správné melouny, domluvit sklizeň, celé to zainvestovat z rodinných úspor, naložit plný kamion, párkrát čekat na hranicích, zda vám u celní správy vůbec projdou, pak v noci přijet, zburcovat všechny sousedy co mají volné ruce, těch 22 tun kulatých věcí složit do rána pod hvězdami... a pak...?

Melouny jsou tady, už velice blízko vás, u Kaplice. Jsou dobré a nevydrží věčně. Přijeďte si pro ně, nebo si ony přijedou pro vás:)

Více na https://sites.google.com/site/kavunklub/

nebo na LETSu - Alusenka (739 449 232, 732 302 759)

Tento web využívá pro svoji funkci cookies. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte. Další informace a pravidla jsou uvedeny zde. Informace o ochraně osobních údajů jsou uvedeny zde.

Provozovatel systému ani redakce nenese žádnou zodpovědnost za články, obsah článků, komentářů ke článkům a diskuse ve Fóru, které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce či provozovatele.
Odpovědnost za obsah příspěvků nesou vždy jejich autoři.